Haberler

15 Temmuz

15 Temmuz 2016

15 Temmuz günü yaşanan ülkemizin birliğini ve huzurunu bozmaya yönelik darbe girişimine karşı, millet olarak birlik ve beraberliğimizin vurgulanması adına, internet teknolojileri kullanılarak halkımızın bilinçlenmesini istemekteyiz.

Dış basın ve yayın kuruluşlarının gerçeği yansıtmayan haberlerle kendi halklarına ve dünyaya Türkiye’deki durumu yanlış aktardıklarını görmekteyiz.

Esnaf odası olarak tüm işletmecilerimizden ve hizmet verdiği ziyaretçilerinden dünya milletlerine, Türkiye’deki Milli Mücadele Ruhunu internet teknolojileri kullanılarak doğru aktarılmasını sağlamakla yükümlüyüz. İnternet teknolojileri aracılığıyla kullandığımız, sosyal medya araçları (Facebook, Twitter, Intagram, Whatsapp, Face Time, Viber, vb.) birleştirici bir unsur olarak kullanılmalıdır. Bu platformları Milli Mücadele Ruhunu ve doğruyu yansıtmak amacı ile kullanmalıyız. Bu ortamda internet kafe işletmecilerimize çok önemli bir görev düşmektedir.

15 Temmuz darbe girişiminin bastırılmasındaki en büyük etken Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın Face Time aracılığı ile halkımıza seslenişidir. Bu gibi stratejik durumlarda internet teknolojileri kullanımının önemi belirginleşmektedir. Unutulmamalıdır ki, dünyaya açılan en kolay kapı internet teknolojileri kullanılarak mümkündür.

İnternet teknolojileri alanında faaliyet gösteren ve hizmet veren işletmecilerimize ve bu sektörde birlikte çalıştığımız ticari kuruluşlara desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Dağıtım Gereği
-T.C İçişleri Bakanlığı Ankara Valiliği
-T.C Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü
-Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu
-Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
-Akınsoft Software Engineering
-İnternet Kafe İşletmecileri Tüm Türkiye
-İstanbul İnternet Kafeciler Esnaf Odası
-Diyarbakır İnternet Kafeciler Esnaf Odası

                                                                                                                    

Görsel duyuru

AKINSOFT SOFTWARE ENGİNEERİNG A.Ş

Türkiye ve dünya genelinde faaliyet gösteren internet kafe işletmelerinin büyük bir çoğunlukla Akınsoft Kafe işletim programını kullandığını bilmekteyiz.

15 Temmuz günü yaşanan ülkemizin birliğini ve huzurunu bozmaya yönelik darbe girişimine karşı, millet olarak birlik ve beraberliğimizin vurgulanması adına, Akınsoft Kafe işletim programının görsel alanına, Milli mücadele Ruhumuzu yansıtan görsel veya yazılı desteğinizi beklemekteyiz.

Bu hassas durumda internet teknolojilerinin önemi ön plana çıkmaktadır. İnternet kafelerimizden hizmet almaya gelen herkes, ilk olarak bu ekranı gördüğünden milli mücadeledeki rolünüzün önemi büyüktür.

İnternet teknolojilerini kullanarak tüm dünyaya dik duruşumuzu anlatmalıyız. Konuya olan hassasiyetinizden ve desteğinizden dolayı, esnaf odamız ve işletmelerimiz adına teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

maxresdefault[1]

Yorum Yap